Op
Forslag
De frække
Alle kampe
Spillede kampe
Vælg ligaer


 

Nedennstående er dagens kampe, ved klik på holdnavnene fremkommer der en detaljeret information omkring holdenes styrke, de odds som er på kampen lige nu, samt de sidst spillede kampe.
Ved klik på liga navn vises stillingen i ligaen.

Kampdato : 25. September Odds
Tid Holdene Stilling Liga Rating Formtal 1 X 2
færdig Sydney United 58
Blacktown City FC
5-1  New South Wales
Australien
2.74 2.70
1.90
4.05 4.00 1.67
16:45
færdig
Monza
Spal 2013
0-0  Serie B
Italien
0.30 2.00
2.00
2.05 3.45 3.90
17:00
færdig
FC Voluntari
Sepsi Osk
1-2  Liga I
Rumænien
3.03 2.89
1.16
2.80 3.10 2.70
17:00
færdig
Strømmen
Lillestrøm
1-4  1. division
Norge
0.89 1.80
2.41
4.50 4.00 1.74
17:00
færdig
Senglea Athletic
Zejtun Corinthians FC
1-1  Premier League
Malta
-0.77 0.80
1.87
3.80 3.75 1.80
færdig FF Jaro
AC Oulu
2-0  Ykkonen
Finland
1.65 2.81
2.60
2.25 3.60 3.00
færdig FC Kooteepee
Eif
3-2  Ykkonen
Finland
2.33 3.18
2.82
1.95 3.75 3.75
færdig Gks Jastrzebie
Widzew Lodz
0-1  1. Division
Polen
-0.09 1.97
2.86
5.60 4.20 1.59
90 min
2.halv
Botev Vratsa
Montana
2-0  Division A
Bulgarien
2.11 1.78
1.31
2.55 0.00 2.95
72 min
2.halv
Karmiotissa Pano Polemidion
Enosis Paralimni
0-1  1. Division
Cypern
3.62 1.91
0.59
2.45 0.00 2.85
18:00
 
Schiltigheim
Epinal
   Nacional 2 Gruppe B
Frankrig
-2.36 0.96
2.28
3.40 3.20 2.05
76 min
2.halv
Stjørdals Blink
Kfum
3-0  1. division
Norge
1.71 2.08
1.65
2.80 0.00 2.48
77 min
2.halv
Ranheim
Åsane
3-0  1. division
Norge
1.45 2.62
2.42
1.48 5.10 6.00
71 min
2.halv
Oeygarden Fk
Sogndal
0-1  1. division
Norge
-1.26 1.35
2.95
9.50 5.50 1.31
75 min
2.halv
Raufoss
Sandnes
0-0  1. division
Norge
2.99 2.05
1.79
1.65 4.75 4.50
73 min
2.halv
Plock
Warta Poznan
0-2  Ekstraklasa
Polen
1.19 2.07
1.68
0.00 0.00 0.00
75 min
2.halv
Termalica Bruk-bet Nieciecza
Arka Gdynia
0-0  1. Division
Polen
-3.78 1.33
3.07
2.50 3.50 2.80
76 min
2.halv
Tromsø
Grorud
3-1  1. division
Norge
2.13 2.82
2.13
1.36 0.00 0.00
73 min
2.halv
Pirmasens
Hoffenheim II
0-2  Regionalliga Sydvest
Tyskland
3.10 2.04
0.75
3.15 3.80 2.30
46 min
2.halv
Tsv Steinbach
Sonnenhof Großaspach
2-0  Regionalliga Sydvest
Tyskland
3.53 3.32
2.09
1.75 4.05 3.80
pause Osnabruck
Hannover 96
1-0  2. Bundesliga
Tyskland
-0.10 2.13
2.54
3.80 3.70 2.04
pause Aue
Greuther Furth
1-1  2. Bundesliga
Tyskland
1.44 3.07
1.93
0.00 0.00 2.85
pause Næstved
Roskilde Kfum
3-0  2. Division Gruppe 2
3.61 2.72
1.41
1.44 0.00 7.00
47 min
1.halv
FC Dordrecht
Jong Az Alkmaar
1-0  Eerste Divisie
Holland
1.12 2.89
3.07
3.30 4.20 0.00
pause Almere City FC
Helmond Sport
0-0  Eerste Divisie
Holland
1.92 2.35
1.72
1.36 5.30 7.75
32 min
1.halv
Gks Tychy 71
Resovia
0-0  1. Division
Polen
2.39 2.21
2.37
2.37 0.00 2.90
34 min
1.halv
FC Roskilde
Hillerød
0-1  2. Division Gruppe 2
3.15 3.36
2.52
2.55 3.50 2.60
19:00
 
Kallithea
Umeå
   2. Division Norrland
Sverige
-1.31 1.93
2.29
3.50 0.00 2.00
32 min
1.halv
Ulm
Aalen
0-1  Regionalliga Sydvest
Tyskland
7.41 2.37
0.76
1.28 5.50 8.50
19:00
udsat
Tsg Balingen
Kickers Offenbach
-1--1  Regionalliga Sydvest
Tyskland
-0.07 2.40
2.78
0.00 3.75 0.00
31 min
1.halv
Xamax
Schaffhausen
0-1  Challenge League
Schweiz
-1.10 1.46
2.87
0.00 0.00 0.00
29 min
1.halv
Unterhaching
Lübeck
1-0  3. Liga
Tyskland
0.23 1.80
1.87
2.50 3.40 2.80
32 min
1.halv
Vozdovac
Radnicki Nic
3-0  SuperLiga
Serbien
0.21 1.47
2.56
3.40 3.70 2.14
19:00
 
Bodens Bk
Piteå
   2. Division Norrland
Sverige
2.94 2.79
2.15
2.00 4.20 3.50
19:30
 
Varbergs Gif Fk
Onsala Bk
   2. Division Västra Götaland
Sverige
4.00 2.33
2.37
3.00 3.75 2.05
19:30
 
Saint Andrews
Fgura United
   1. Division
Malta
0.30 2.00
2.00
1.72 4.00 3.60
19:45
 
Stomil Olsztyn
Zaglebie Sosnowiec
   1. Division
Polen
0.42 1.43
1.30
3.00 3.30 2.40
19:45
 
Odra Opole
Belchatow
   1. Division
Polen
2.09 2.11
1.32
2.00 3.50 3.85
20:00
 
Bastia
Sete
   National
Frankrig
3.29 2.72
1.73
1.52 0.00 6.15
20:00
 
Cholet
Orléans
   National
Frankrig
2.37 2.19
1.79
3.50 0.00 2.15
20:00
 
Annecy FC
Creteil
   National
Frankrig
1.69 2.23
1.84
0.00 0.00 3.40
20:00
 
Red Star
Concarneau
   National
Frankrig
-3.19 1.62
2.28
2.15 2.95 3.75
20:00
 
Jura Sud
Andrezieux
   Nacional 2 Gruppe C
Frankrig
0.33 2.13
1.59
0.00 0.00 0.00
20:00
 
Angouleme
Chamalieres
   Nacional 2 Gruppe D
Frankrig
2.93 2.05
1.25
0.00 0.00 0.00
20:00
 
Sc Lyon
Avranches
   National
Frankrig
-2.40 1.72
2.08
0.00 0.00 3.70
20:00
 
Winterthur
Aarau
   Challenge League
Schweiz
0.90 1.80
1.20
1.92 4.10 0.00
20:00
 
FC Arges Pitesti
Cs Universitatea Craiova
   Liga I
Rumænien
-3.41 1.60
2.81
7.50 4.50 1.44
20:00
 
Twente
Groningen
   Æresdivisionen
Holland
2.38 2.68
1.60
0.00 0.00 0.00
20:00
 
Quevilly
Laval
   National
Frankrig
-2.09 2.07
2.46
2.55 2.90 3.05
20:00
 
Le Mans
Bourg Peronnas
   National
Frankrig
0.35 1.69
1.65
2.25 3.10 3.40
20:00
 
Stade Briochin
FC Bastia-borgo
   National
Frankrig
-0.49 1.60
2.21
1.87 3.25 4.55
20:00
 
Cska 1948
Etar
   Division A
Bulgarien
2.06 1.80
1.71
1.28 5.10 13.00
20:30
 
Kongsvinger
Hamarkameratene
   1. division
Norge
0.11 1.42
1.53
2.20 3.45 3.10
20:30
 
Gornik Zabrze
Wisla Krakow
   Ekstraklasa
Polen
3.77 2.67
1.70
1.62 4.20 5.50
20:30
 
Hertha Berlin
Eintracht Frankfurt
   Bundesliga
Tyskland
1.44 3.07
1.93
2.35 3.75 2.95
20:45
 
Huddersfield
Nottingham F.
   Championship
England
1.42 0.93
0.82
3.35 3.20 2.40
20:45
 
Cabinteely
Wexford Youths
   1. Division
Irland
3.26 1.73
0.86
1.28 5.90 12.00
20:45
 
Bohemian FC
Derry City
   League of Ireland
Irland
1.40 2.32
1.89
1.90 0.00 4.50
20:45
 
Newtown
Aberystwyth
   1. Division
Wales
-1.15 1.94
2.39
0.00 0.00 3.40
20:45
 
Galway Fc
Cobh Ramblers
   1. Division
Irland
0.79 2.26
1.77
0.00 0.00 4.60
20:45
 
Kortrijk
Antwerpen
   1. Division A
Belgien
1.92 2.64
2.01
0.00 0.00 0.00
20:45
 
Athlone Town
Longford Town
   1. Division
Irland
-1.77 1.11
2.18
0.00 0.00 0.00
20:45
 
Bray Wanderers
Drogheda United
   1. Division
Irland
0.72 2.13
2.73
2.20 3.45 3.30
21:00
 
Lille
Nantes
   Ligue 1
Frankrig
0.80 1.96
2.46
1.71 3.80 5.75
21:00
 
Maastricht
FC Oss
   Eerste Divisie
Holland
-4.72 1.54
3.56
1.90 3.80 3.90
21:00
 
Cambuur
Jong Fc Utrecht
   Eerste Divisie
Holland
-0.25 1.17
0.72
1.30 6.15 9.50
21:15
 
Sirens FC
Raon L Etape
   Premier League
Malta
-1.44 0.80
2.54
3.45 3.50 2.00
21:30
 
Braga
Santa Clara
   Primeira Liga
Portugal
-0.77 1.46
2.54
1.47 4.60 8.00
 
         
      Google+